Zapisz się!

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatu i jest skierowane tylko do tych Trenerów, którzy  posiadają uprawnienia oraz mają minimum roczne aktywne doświadczenie w pracy jako trener oraz chcą świadomie rozwijać swoje umiejętności w zakresie:

Profesjonalne narzędzia psychologii sportu w procesie pracy z Klientem
Skuteczna praca z Klientem oparta o uważną obserwację i empatię

Trenerzy, którzy są zadowoleni ze swoich metod, ale chcą dalej rozwijać się w swojej pracy, mieć więcej klientów a jednocześnie  są otwarci  na nowe doświadczenia – będą najlepszymi uczestnikami.

Cel to przekazanie najwyższej jakości wiedzy i doświadczenia, ludziom, którzy naprawdę chcą się uczyć i poznawać nową jakość pracy z drugim człowiekiem, dlatego maksymalna ilość uczestników na warsztacie to 20 osób.

Forma:

Warsztat będzie prowadzony w oparciu o proces grupowy, w którym trener tworzy sytuację edukacyjną, w której ludzie uczą się „nowego”  na podstawie postawionych im zadań i specjalnych ćwiczeń.  Wiedza merytoryczna będzie przekazana poprzez łączenie teorii z praktycznymi doświadczeniami uczestników.

Obszary:

Podstawy psychologii :

UWAGA – niepowtarzalna okazja by mieć wpływ na część zakresu szkolenia. Każdy uczestnik przed warsztatem może zgłosić obszary, które go interesują i chciałby aby były poruszone w czasie warsztatu.

Podsumowując:

Warsztat da Ci możliwość poznania siebie i rozwoju Twoich umiejętności pracy z klientem. Poznasz swoje możliwości i zrozumiesz dlaczego posiadamy „blokady” i nie korzystamy w pełni ze swojego potencjału. Zrozumiesz dlaczego na niektórych klientów Twój „styl” nie działa i przyjrzysz się wadze akceptacji i szacunku do różnorodności zachowań Klientów. Dostaniesz wiedzę z psychologii sportu i konkretne  narzędzia,  które od razu po warsztacie będziesz mógł zastosować w praktyce.

*Testy psychologiczne:

W celu umożliwienia kursantom pełniejszego zrozumienie kwestii osobistych predyspozycji temperamentnych przygotowaliśmy możliwość wykonania dwóch profesjonalnych testów psychologicznych. Mając na uwadze koszt samych testów oraz konieczność ich opracowania przed kursem dla każdego zainteresowanego, jest to opcja dodatkowo płatna, której cena wynosi 100 zł od osoby (łącznie za 2 testy).

Według nas wykonanie tych testów nie jest niezbędne do wzięcia udziału w szkoleniu ale w naszej ocenie jest to opcja godna rekomendacji, głównie ze względu możliwości zdobycia dodatkowej profesjonalnej, unikalnej i praktycznej wiedzy o samym sobie.

Po wybraniu opcji szkolenia z testami psychologicznymi zostaniecie poproszeni o podanie adresu korespondencyjnego w celu wysłania oryginalnych arkuszy pocztą. Wypełnione testy trzeba będzie odesłać na wskazany adres zwrotny w celu ich opracowania.

Opcja z testami psychologicznymi jest możliwa do wyboru dla osób które dokonają zgłoszenia i wpłaty najpóźniej do 01.02.2017.

Prowadzący kurs:

Michał Dąbski – Pasja do sportu i aktywności fizycznej wyznaczyły mu ciekawą drogę zdobywania doświadczenia i kompetencji, które na co dzień wykorzystuję Michał-Dąbskiw treningu mentalnym, by zwiększać szanse na zwycięstwo w sporcie i sukces w biznesie. Zawodnik judo, studia – AWF Warszawa, studia -SGH (zarządzanie), 2 szkoły trenerskie , 13 lat doświadczenia w biznesie, z czego 7 lat jako menedżer ds. rozwoju oraz kilka tysięcy godzin warsztatów jako trener i coach prowadzący własną firmę – to ważne elementy jego doświadczenia w pracy z ludźmi. Dojrzałość i świadomość odpowiedzialności za proces mentalnej pracy z drugim człowiekiem zaprowadziły Michała na trzecie studia – na Uniwersytet SWPS – psychologię.
Jest praktykiem i uważa, że bycie trenerem to nauka (twarda wiedza i badania), ale i sztuka – stara się więc z pełnym zaangażowaniem poszukiwać nowych rozwiązań i nadawać praktyczny wymiar teorii psychologii sportu na salach treningowych. Michał proponuje swoim zawodnikom wiedzę, oraz nowe ćwiczenia, które budują i rozwijają ich własne zasoby. Zaufało mu już wielu zawodników w kilkunastu dyscyplinach, również w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich.

Więcej informacji znajdziecie na www.trening-mentalny.pl oraz www.mocsynergii.pl

Regularna cena szkolenia: 599 zł

Cena z testami psychologicznymi: 699 zł

 

WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU located at Drewniana 8 , Warszawa, mazowieckie . Reviewed by 33 customers rated: 5 / 5