Zapisz się!

CHCESZ BYĆ JAK WOJOWNIK TRENUJ BRONIĄ KTÓRĄ WALCZYSZ

Warszawska Akademia Sportu proponuje Wam nowatorskie podejście do treningu funkcjonalnego. Na szkoleniu trwającym 6h zaprezentujemy Wam genezę treningu z zastosowaniem maczug, młotów i pałek. Te przyrządy treningowe są wyśmienitą alternatywą dla tradycyjnych metod treningowych zarówno tych stosowanych w klasycznym treningu siłowym jak i kulturystycznym.

Zastosowanie maczug, młotów i pałek pozwala na wykonywanie nieskrępowanych, nieograniczonych, a przede wszystkim wielopłaszczyznowych  ruchów, aktywizujących do pracy zarówno ciało jak i umysł. Taki trening pozwala poprawić ogólną kondycję, siłę i szybkość ale również świetnie wpisuje się w szeroko rozumianą koncepcję core i mobility.

Tematyka szkolenia

1.    Wstęp , opisanie celu szkolenia oraz jego przebieg
2.    Historia treningu maczugami, młotami i pałkami
3.    Wprowadzenie do warsztatów treningowych
5.    Trening zasadniczy
4.    Programowanie planów treningowych
Prowadzący szkolenie:

Maciej Janiszewski Właściciel i główny trener akademii treningu funkcjonalnego Barbell Zone. Jak sam o sobie mówi jego dewizą jest JAKOŚMaciekĆ. Droga jaką wybrał to przede wszystkim nastawienie na naukę poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Najważniejsza zasada Maćka to bezpieczeństwo na treningach. Uczy ludzi jak trenować świadomie, aby trenować przez całe życie. Jako doświadczony praktyk bardzo ceni proste rozwiązania w w szeroko rozumianym fitnessie i pokazuje jak za ich pomocą można rozwijać nie tylko swoje ciało, ale również wzmacniać swoją psychikę.
Certyfikowany Crossfit Trainer Level 1, Instruktor Odważników Kulowych, Instruktor fitness oraz sportów siłowych, Instruktor sportów walki. Więcej informacji znajdziecie na:

https://business.facebook.com/BARBELL.ZONE/?business_id=1648650338699265

https://business.facebook.com/Creative-Coach-448130272007188/?business_id=1648650338699265

Cena regularna: 349,00 zł

W cenę szkolenia wliczono dietetyczny poczęstunek.

WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU located at Drewniana 8 , Warszawa, mazowieckie . Reviewed by 33 customers rated: 5 / 5