Zapisz się!

Trener personalny

Na rynku europejskim coraz popularniejsze staje się korzystanie z usług wysoko wykwalifikowanych trenerów personalnych. Zapotrzebowanie na tego typu usługi wyraźnie wzrosło również w Polsce. Jeśli chcesz przyciągnąć klientów do siebie i przekonać ich, że to właśnie TY jesteś najlepszy, musisz wiedzieć więcej niż to co możesz znaleźć w kolorowych czasopismach, czy niskiej jakości kursach oferowanych na naszym rynku.

 • Oczekujesz więcej niż powielane informacje o jedzeniu co 2 godziny, treningu dzielonym i konieczności wykonywania aerobów przez minimum 30 minut?
 • Szukasz rzetelnych informacji z zakresu dietetyki, najnowszych trendów żywieniowych, oraz sposobów na indywidualne dostosowanie metod odżywiania?
 • Szukasz praktycznej wiedzy na temat planów treningowych, zarówno tych na siłowni jak i w terenie, sztuki improwizacji podczas pracy z klientem i umiejętnego układania treningów „na miarę”?
 • Nie wiesz jak trenować z kobietami w ciąży, osobami w podeszłym wieku czy z ludźmi posiadającymi wady postawy?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W miłej atmosferze każdy z uczestników będzie mógł przyswoić szeroki zakres wiedzy, oraz nabyć praktyczne umiejętności prowadzenia profesjonalnych treningów personalnych. Szeroki zakres informacji pozwoli na dobranie odpowiedniego programu treningowego i dietetycznego  nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

W trakcie zajęć na naszych kursantów czekać będą dodatkowe atrakcje, jak np. wspólne komponowanie i degustacja dietetycznych potraw i deserów, oraz wiele innych.

Kurs Trenera Personalnego – przykładowy program:

Temat zajęć

Prowadzący

Wstęp i omówienie zagadnień organizacyjnych kursu
Anatomia

Dariusz Karpiński
dr Grzegorz Bednarczuk 

Skuteczna i profesjonalna obsługa klienta. Rola Trenera personalnego w relacji Klient–Trener. Jak motywować siebie i klienta. Jak sprzedawać swoje usługi.

Michał Dąbski

Warsztat trenera personalnego

Tomasz Brzózka

Podstawy treningu funkcjonalnego

Maciej Janiszewski

Trening bez sprzętu, w domu i w terenie – Ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała, ćwiczenia izometryczne oraz oporowe z partnerem treningowym. Sztuka improwizacji w planowaniu treningu oraz pracy z klientem z zastosowaniem najprostszych metod.

Bartłomiej Mateńka

Aktywne 9 miesięcy: ćwiczenie fizyczne z kobietami w ciąży i połogu, zasady układania treningu, doboru ćwiczeń, przeciwwskazania. Katarzyna Sempolska
Dietetyka: Zaawansowane zagadnienia z zakresu zasad żywienia w sporcie. Sposoby komponowania posiłków przy wykorzystaniu najnowszego stanu wiedzy. Omówienie nowatorskich metod żywieniowych, oraz wpływu diety na choroby cywilizacyjne.  Damian Parol, Jagoda Podkowska
Suplementacja: zaawansowane zagadnienia z zakresu suplementacji w sporcie. Sposób doboru suplementów w celu osiągania założeń treningowych. Wpływ suplementów na poprawę wyniku sportowego.

Damian Parol, Jagoda Podkowska

Podstawy treningu siłowego – warsztaty. Dariusz Karpiński
Pilates w teorii i praktyce. Zasady wykorzystania metod treningowych Pilatesu. Elementy Pilatesu jako uzupełnienie treningu siłowego i treningów zdrowotnych. Joanna Barcikowska
Podstawy treningu typu Cross Fit, podstawy teoretyczne planowania treningów, dobór metod treningowych pod potrzeby klienta, warsztaty. Maciej Janiszewski
Podstawy treningu biegowego. Testy wydolności. Zasady planowania treningów przygotowujących do dyscyplin wytrzymałościowych (triatlon, maraton, etc.) Mateusz Jasiński/Filip Szołowski
Treningi z wykorzystaniem przyrządów typu: Odważniki kulowe, maczugi, młoty.

Maciej Janiszewski/Maciej Gorzkowski

Podstawy treningu zdrowotnego – Podstawy teoretyczne z zakresu funkcjonowania aparatu ruchu, przyczyny powstawania, objawy oraz sposoby zapobiegania powstawania dolegliwości bólowych. Rodzaje usprawniania ruchomości z zastosowaniem różnych odmian stretchingu oraz podstawowych technik terapii manualnej.

Bartłomiej Mateńka

EGZAMIN  

 

Prowadzący:

Tomasz Brzózka
Trener oraz czynny sportowiec. 

 • 2009 r. Wicemistrz Polski w Fitness
 • 2009 r. piąte miejsce w Mistrzostwach Europy w Fitness
 • 2009 r. drugie miejsce w Mistrzostwach Świata COMO

Co więcej, od 10 lat prowadzi zajęcia fitness w ekskluzywnych warszawskich klubach – wcześniej Gymasion, Body Line, ProActiv, a aktualnie SinnetTennis Club. W czasopismach „New Generation Fitness” i „Shape” pełni role eksperta.

Tomasz Brzózka jest pasjonatem fitness, od lat poznaje tajniki tego sportu w Polsce i za granicą. Jest autorem książki „Fitness Dla Mężczyzn”, inspiracji szukał nie tylko w rodzimej Akademii Wychowania Fizycznego, ale uzyskiwał doświadczenia za granicą i aktualnie przynosi do Polski najnowsze trendy i odkrycia. Podczas wielomiesięcznego pobytu w USA miał możliwość uczestnictwa w warsztatach znanych klubów fitness w Nowym Jorku, jak np.: Printing Gym House, czy NYSC.

Jako doświadczony Trener Personalny gwarantuje, że jego podejście do osoby ćwiczącej jest holistyczne. Nie dba tylko o ciała, ale także o umysł. Poświęca dużo czasu na pozytywne motywowanie swoich podopiecznych, rozwijanie ich sportowych pasji i dbanie o zdrowe odżywianie.

 Dariusz Karpiński 

 • Absolwent warszawskiej AWF (specjalizacja trenerska z kulturystyki)
 • od 2007 roku wykładowca na kursach kulturystyki, fitness i trenera personalnego
 • kilkanaście lat doświadczenia w pracy trenerskiej
 • specjalista ds. żywienia i suplementacji  w sporcie.
 • trener w programie TV PULS pt. Co masz do stracenia?
 • w latach 1996 – 2006 członek kadry narodowej IFBB w kulturystyce
 • wielokrotny Mistrz Polski, Europy oraz brązowy medalista Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie.
 • konsultant wielu czołowych zawodników w kulturystyce i fitness oraz pływaczki długodystansowej Malwiny Bukszowanej podczas przygotowań do IO w Pekinie (www.bukszowana.pl)

 

G_Bednarczuk

Grzegorz Bednarczuk Doktor nauk o kulturze fizycznej, absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego, Rehabilitacji oraz Studiów Doktoranckich AWF w Warszawie. Pracownik naukowo dydaktyczny Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie. Trener II klasy w lekkiej atletyce, instruktor zespołowych gier sportowych i gimnastyki. Wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski oraz finalista Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w lekkiej atletyce. Przez wiele lat związany z pracą na stanowisku instruktora kulturystyki.


Damian Parol – z wykształcenia magister dietetyk i psychodietetyk. Studiował w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Obronił pracę magisterską na temat roli suplementów diety w żywieniu sportowców oraz jest współautorem stanowiska Polskiego Komitetu Olimpijskiego dotyczącego suplementów diety. Obecnie we współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym przygotowuje się do pracy doktorskiej, której tematem jest wpływ diety na wydolność biegaczy. W przeszłości biegacz krótkodystansowy wyeliminowany przez kontuzję. Obecnie amator sportów siłowych, biegania i kettlebell.

Jagoda Podkowska

Dietetyk sportowy i specjalista ds. suplementacji
Szef Departamentu Żywienia High Level Center – High Level Diet

Jagoda pisze o sobie tak: Kiedyś ktoś powiedział, że jeśli praca jest twoją pasją to tak jakbyś nigdy nie pracował. W moim przypadku tak właśnie jest. Wszystko jagodaco robię na co dzień zarówno w pracy jak i w domu sprowadza się do dbania o zdrowie własne i innych.
Swoją edukację rozpoczęłam w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Aktualnie doktoryzuję się w Katedrze Żywienia Człowieka badając wpływ różnego rodzaju diet redukcyjnych na organizm człowieka. Wykładam również na AWF w Warszawie, w Szkole Trenerów Piłki Nożnej PZPN, Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Jestem prelegentem na Kursokonferencjach Szkoleniowych Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów oraz na Konferencjach Naukowych o różnej tematyce. Współpracuję z Polskim Związkiem Golfa, Polskim Związkiem Tenisa, Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów a także z klubami Triathlonowymi. Jestem szefem Departamentu Żywienia w centrum przygotowania sportowego High Level Center gdzie opiekuję się sportowcami różnych dyscyplin. Sama przez 5 lat zawodniczo trenowałam Brazylijskie Jiu-Jitsu odnosząc sukcesy (dwukrotne Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, liczne zwycięstwa na zawodach międzynarodowych), uprawiałam wspinaczkę wysokogórską, kolarstwo a obecnie za namową podopiecznego triathlonisty rozpoczynam przygodę z Triathlonem – lubię znać od podszewki wszystko to z czym mam do czynienia w pracy:)
Sport w przeróżnej postaci i zdrowe odżywianie adekwatne do aktualnych potrzeb stanowią dla mnie podstawę funkcjonowania. Właśnie takie przekonania staram się rozpowszechniać oraz wpajać swoim podopiecznym.
W mojej pracy zawsze staram się do podchodzić do ludzi holistycznie. Dietetyka to nie odrębna nauka, która rozwija się obok medycyny, chemii czy biologii. Te wszystkie kierunki się przenikają i zazębiają a ich ogniskiem w mojej perspektywie jest organizm człowieka. Właśnie dlatego jest to tak fascynująca dziedzina a jeszcze bardziej fascynująca jest praca z ludźmi. Każdy człowiek jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania, inne cele i styl życia a to wymaga ode mnie ciągłego rozwoju. I love it!

Michał Dąbski – Pasja do sportu i aktywności fizycznej wyznaczyły mu ciekawą drogę zdobywania doświadczenia i kompetencji, które na co dzień wykorzystuję w treningu mentalnym, by zwiększać szanse na zwycięstwo w sporcie i sukces w biznesie.
Zawodnik judo, studia – AWF Warszawa, studia -SGH (zarządzanie), 2 szkoły trenerskie , 13 lat doświadczenia w biznesie, z czego 7 lat jako menedżer ds. rozwoju oraz kilka tysięcy godzin warsztatów jako trener i coach prowadzący własną firmę – to ważne elementy jego doświadczenia w pracy z ludźmi. Dojrzałość i świadomość odpowiedzialności za proces mentalnej pracy z drugim człowiekiem zaprowadziły Michała na trzecie studia – na Uniwersytet SWPS – psychologię.
Jes praktykiem i uważa, że bycie trenerem to nauka (twarda wiedza i badania), ale i sztuka – stara się więc z pełnym zaangażowaniem poszukiwać nowych rozwiązań i nadawać praktyczny wymiar teorii psychologii sportu na salach treningowych. Michał proponuje swoim zawodnikom wiedzę, oraz nowe ćwiczenia, które budują i rozwijają ich własne zasoby. Zaufało mu już wielu zawodników w kilkunastu dyscyplinach, również w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich.

W czasie warsztatów podczas kursu dla Trenerów Personalnych – właśnie dzięki tej praktyce, Michał będzie się z Wami dzielił wiedzą, zapraszając Was do aktywnego doświadczania, zrozumienia i odczucia czym jest relacja Trener – Podopieczny w sporcie.
Więcej informacji znajdziecie na www.trening-mentalny.pl oraz www.mocsynergii.pl

Joanna Barcikowska – Absolwentka AWF w Gdańsku, Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, Instruktor Pilates i Pilates Reformer, wieloletni szkoleniowiec i prezenter Reebok University, współautorka programów Reebok Balance Pilates, Reebok Spine.

Uczestniczka wielu warsztatów i szkoleń w kraju i za granicą.

Katarzyna Sempolska

 • Doktor nauk o kulturze fizycznej
 • Wykładowca akademicki
 • Specjalista fitness
 • Szkoleniowiec instruktorów fitness
 • Autorka programu „Aktywne 9 miesięcy” dla matek z małymi dziećmi i kobiet w ciąży.

 Jest pracownikiem Zakładu Fizjologii AWF Warszawa oraz doświadczoną trener w zakresie opracowywania indywidualnych bezpiecznych treningów dla kobiet, dostosowanych do każdego trymestru ciąży.

Jej wieloletnie doświadczenie w pracy w klubach fitness, szkołach rodzenia i prowadzenie zajęć z przyszłymi mamami zaowocowało wydaniem pierwszych w Polsce autorskich dwóch płyt DVD z ćwiczeniami dla Kobie w ciąży, a także współtworzeniem i wydaniem pierwszej płyty DVD zawierającej treningi przeznaczone dla kobiet po porodzie.

Mateusz Jasiński – instruktor lekkoatletyki, trener biegaczy, celebrytów i korporacyjnych grup biegowych. W swoim doświadczeniu trenerskim przygotował już ponad 200 osób, do osiągnięcia rozmaitych celów biegowych. Jego zawodnicy przekraczali metę takich biegów jak Spartathlon czy Maraton Piasków. Ukończył wiele maratonów, w tym jeden ultramaraton na 100km. Założyciel projektu TrenerBiegania.pl. Na co dzień inspiruje setki osób w Polsce, prowadząc fanpage Mateusz Jasiński – Bieganie Stylem życia –facebook.com/MateuszJasinskiBieganie.

 


Filip Szołowski
był reprezentantem Polski w triathlonie. Zdobył 51 medali w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie we wszystkich kategoriach wiekowych. Jego największe sukcesy to brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata i 3 złote medale Mistrzostw Polski w Triathlonie. Jest absolwentem warszawskiego AWF-u na kierunku wychowanie fizyczne. Trener triathlonu, pływania, kolarstwa i lekkiej atletyki. Pracuje na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jest współwłaścicielem firmy LABOSPORT Polska, która przygotowuje kilkudziesięciu zawodników do triathlonów, maratonów i AR.

 

 

Bartłomiej MateńkaJako mgr inż pożarnictwa wykształcenie akademickie odebrał w uczelniach technicznych. Jego pasją jest jednak szeroko avatarrozumiana aktywność fizyczna, sporty siłowe, kulturystyka, sporty walki i gry zespołowe. Zainteresowanie powstawaniem kontuzji czy dolegliwości bólowych aparatu ruchu sprawiły, że jako dyplomowany trener persoanlny zaczął poszukiwać przyczyn ich powstawania oraz sposobów ich eliminacji. Doprowadziło to do tego, że zaczął poszukiwać wiedzy w tym zakresie. Od ponad 10 lat zajmuje się szeroko rozumianym treningiem zdrowotnym. Ukończył kursy specjalistyczne z zakresu masażu sportowego, masażu głębokiego tkanek miękkich, technik manipulacji kręgosłupa, terapii punktów spustowych czy tapingu. Jest dyplomowanym instruktorem kulturystyki oraz trenerem personalnym. Cały czas poszerza swoją wiedzę teoretyczną, oraz praktyczną jako terapeuta manualny, jest wykładowcą na kursach dla instruktorów sportu oraz współautorem filmików z prezentacją podstawowych technik usprawniających aparat ruchu.

 

Maciej Janiszewski Właściciel i główny trener akademii treningu funkcjonalnego Barbell Zone, Trener Personalny. Jak sam o sobie mówi jego dewizą jest JAKOŚMaciekĆ. Droga jaką wybrał to przede wszystkim nastawienie na naukę poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Najważniejsza zasada Maćka to bezpieczeństwo na treningach. Uczy ludzi jak trenować świadomie, aby trenować przez całe życie. Jako doświadczony praktyk bardzo ceni proste rozwiązania w w szeroko rozumianym fitnessie i pokazuje jak za ich pomocą można rozwijać nie tylko swoje ciało, ale również wzmacniać swoją psychikę.
Certyfikowany Crossfit Trainer Level 1, Instruktor Odważników Kulowych, Instruktor fitness oraz sportów siłowych, Instruktor sportów walki. Więcej informacji znajdziecie na:

https://business.facebook.com/BARBELL.ZONE/?business_id=1648650338699265

https://business.facebook.com/Creative-Coach-448130272007188/?business_id=1648650338699265

 

 

Maciej GorzkowskiIMG_8636-708x1024

– Międzynarodowy Instruktor Kettlebell Sport IUKL (International Union of Kettlebell Lifting)
– Instruktor III◦ Siberian State University of Physical Culture and Sports Omsk
– Absolwent KETACADEMY i Johann Martin Academy
– Prezes Polskiej Akademii Kettlebell Sport

 

 

 

Marcin Jabłoński
Od 25 lat pasjonat kulturystyki.Mistrz Polski IFBB wagi superciężkiej.Trener kulturystyki i dietetyk,wykładowca, mentor.
Od 25 poszerzam swoją wiedzę z zakresu metod trenigowych ,dietetyki, suplementacji jak również przywracania zdrowia poprzez ćwiczenia ciała i umysłu zdrowego odżywiania i ziołolecznictwa.W trakcie wieloletniej pracy trenerskiej wytrenowałem wielu mistrzów i mistrzyń Polski ,Europy i Świata w sportach sylwetkowych.Prowadzę też pływaków,zawodników sportów uderzeniowych oraz gier zespołowych.

Kształciłem się na AWF -Katowice,
Studium Psychotroniki -Białystok (kierunek terapie naturalne i psychotronika)
oraz na wielu kursach i szkoleniach.
Przez 6 lat pracowałem jako wykładowca kursów instruktorskich w EWS-Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie oraz PAS- Polska Akademia Sportu.

Cały czas aktywnie trenuję siebie i innych oraz jestem wegetarianinem.


W cenę kursu wliczone są: zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne, wynajem obiektów i materiały.


Cena: 1599 zł

raty: 200 zł przy zapisie, pozostała kwota do dnia rozpoczęcia kursu

Po zakończeniu kursu następuje egzamin zdawany przed komisją. Osoby, które zaliczą egzamin wpłacają dodatkowo kwotę 100 zł brutto, która obejmuje: przygotowanie dokumentacji i zaświadczenia, wydanie certyfikatu.

Kurs Trenera Personalnego – tylko Warszawska Akademia Sportu !!!

Zapisz się!

 

WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU located at Drewniana 8 , Warszawa, mazowieckie . Reviewed by 33 customers rated: 5 / 5