Zapisz się!

Warsztat metodyczny „Pilates  – Praktyka ćwiczeń na macie”

Czas trwania:

5 godzin

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla instruktorów prowadzących już zajęcia Pilates i chcących udoskonalić technikę wykonania znanych już ćwiczeń podstawowych a jednocześnie pragnących rozwinąć swoje umiejętności o nowe modyfikacje oraz ćwiczenia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych klientów. W czasie warsztatów szczególny nacisk kładziemy na wskazówki do nauczania, praktyczne doskonalenie umiejętności metodycznych w zakresie korygowania ćwiczeń, wizualizacji oraz analizy ćwiczeń pod względem środków ostrożności i przeciwwskazań.

Cena: 249 zł

Warsztat metodyczny „Pilates Body Ball & Small Ball”

Czas trwania:

8 godzin

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla fizjoterapeutów, trenerów fitness, trenerów personalnych i wszystkich zainteresowanych metodą Pilates. Ma na celu usystematyzowanie posiadanej już wiedzy i wzbogacenie jej o możliwości jakie daje użycie dodatkowego sprzętu, w postaci małych piłek Small Ball oraz duzych Body Ball. W czasie szkolenia opartego głównie na ćwiczeniach praktycznych, przypomnimy technikę wykonania najważniejszych ćwiczeń Pilates wraz z modyfikacjami. Zapoznamy się z nowymi możliwościami jakie daje w treningu grupowym i personalnym wykorzystanie małych i dużych piłek, pod kątem atrakcyjności, skuteczności i zróżnicowania.
Celem szkolenia jest udoskonalenie warsztatu technicznego oraz powiększenie bazy ćwiczeń Pilates z zastosowaniem małej i dużej piłki.

Cena: 349 zł

Warsztat metodyczny „Dynamika, siła i stabilizacja w treningu z piłką Body Ball”

Czas trwania:

5 godzin

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla instruktorów fitness oraz trenerów personalnych chcących uzupełnić lub urozmaicić treningi indywidualne lub  lekcje fitness o ćwiczenia dynamiczne, wzmacniające, równoważne, stabilizujące, koordynacyjne oraz rozciągające. Obejmuje 3 rodzaje treningów : Cardio, Wzmacnianie i Core. W czasie warsztatów szczególny nacisk kładziemy na opanowanie technik prowadzenia i wykonywania rozgrzewki, ćwiczeń dynamicznych i wytrzymałościowych, ćwiczeń wzmacniających mięśnie ramion, klatki piersiowej, brzucha, grzbietu, ud i pośladków w różnych pozycjach z zastosowaniem dużej piłki oraz ćwiczeń równoważnych i stabilizacyjnych z wykorzystaniem mięśni core.

Warsztat metodyczny „Profilaktyka Kręgosłupa”

Czas trwania:

6 godzin

Opis szkolenia:

W czasie szkolenia omówione zostaną najczęściej występujące wady postawy i zasady postępowania korekcyjnego w treningu grupowym, przedstawione będą przykładowe ćwiczenia  wraz z  pozycją wyjściową, modyfikacjami  i oddziaływaniem korekcyjnym,
wraz z metodyką  prowadzenia zajęć grupowych. Szkolenie obejmuje zagadnienia nauki utrzymywania prawidłowej postawy ciała, oparty na ćwiczeniach o charakterze: wzmacniającym, elongacyjnym, mobilizacyjnym, równoważnym. Uczestnicy  uczą się jak  modyfikować lekcję oraz ćwiczenia w zależności od wady kręgosłupa.

Cena: 249 zł.

Prowadząca szkolenie:

Joanna Barcikowska – Absolwentka AWF w Gdańsku, Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, Instruktor Pilates i Pilates Reformer, joanna barcikowskawieloletni szkoleniowiec i prezenter Reebok University, współautorka programów Reebok Balance Pilates, Reebok Spine. Uczestniczka wielu warsztatów i szkoleń w kraju i za granicą.

Każdy z kursantów otrzymuje certyfikat Warszawskiej Akademii Sportu potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Zapisz się!

WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU located at Drewniana 8 , Warszawa, mazowieckie . Reviewed by 33 customers rated: 5 / 5