Kurs instruktora kulturystyki

Ponad 100 godzin zajęć dydaktycznych z zakresu kulturystyki i ćwiczeń siłowych. Zajęcia obejmują:teorie i metodykę treningu siłowego, anatomię, fizjologię, dietetykę, suplementację oraz sędziowanie w kulturystyce. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów oraz najlepszych zawodników (Mistrzowie Świata i Europy).

Kurs instruktora fitness

Kursant otrzymuje legitymację instruktora rekreacji ruchowej zgodnej z wzorem MEN i uprawnienia zawodowe do pracy w klubach i ośrodkach sportowo – rekreacyjnych, ośrodkach wypoczynkowych, obozach i koloniach. Uprawnia do prowadzenia zajęć komercyjnych z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Kurs instruktora pilates

Zmorą dzisiejszych czasów są problemy zdrowotne związane z nieprawidłowym funkcjonowanie aparatu ruchu. Bóle kolan, kręgosłupa czy szyi u osób wykonujących pracę w pozycji stojącej lub siedzącej przez długi okres czasu zaczynają być normą. Czy tak musi być? Absolutnie nie! 

Kurs instruktora pływania

Kursant otrzymuje legitymację instruktora rekreacji ruchowej zgodnej z wzorem MEN i uprawnienia zawodowe do pracy w klubach i ośrodkach sportowo-rekreacyjnych, ośrodkach wypoczynkowych, obozach i koloniach. Uprawnia do prowadzenia zajęć komercyjnych z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzącym jest Michał Drzewiński.

Kurs instruktora tańca

Ucz się od najlepszych! Uczestnicy Tańca z Gwiazdami pomogą Ci zgłębić wszystkie tajniki tańca towarzyskiego i przygotują do nauczania innych. Prowadzącymi są Blanka Winiarska i Michał Uryniuk.

Kurs instruktora boksu

Prowadzącym kursu jest Rafał Jackiewicz. W swojej dotychczasowej karierze zdobył (wszystkie osiągnięcia w wadze półśredniej): pas Międzynarodowego Mistrza Polski, pas Mistrza Świata federacji IBC, pas federacji Boxing Council International oraz najważniejszy w karierze pas Mistrza Europy federacji EBU. Był również pretendentem do pasa Mistrza Świata federacji IBF. Rafał jest jednym z najbardziej doświadczonych czynnych pięściarzy boksu zawodowego. Jest uznawany za jednego z najbardziej walecznych polskich zawodników, stąd też często określa się go przydomkiem “Wojownik”.

Kurs trenera personalnego

Na rynku europejskim coraz popularniejsze staje się korzystanie z usług wysoko wykwalifikowanych trenerów personalnych. Zapotrzebowanie na tego typu usługi wyraźnie wzrosło również w Polsce. Jeśli chcesz przyciągnąć klientów do siebie i przekonać ich, że to właśnie TY jesteś najlepszy, musisz wiedzieć więcej niż to co możesz znaleźć w kolorowych czasopismach, czy niskiej jakości kursach oferowanych na naszym rynku.

Szkolenie “Żywienie i suplementacja w sporcie”

Szkolenie ma na celu zapoznanie z podstawowymi informacjami z zakresu odżywiania, suplementacji i wspomagania. Począwszy od najprostszych zagadnień obejmujących podstawowe składniki pokarmowe, przez specjalistyczne tematy, potrzebne każdemu trenerowi i dietetykowi – pozwoli każdemu uczestnikowi na samodzielne układanie diet, pracę z klientami i znaczne poszerzenie wiedzy w tej trudnej, ale również bardzo ciekawej branży. Zajęcia prowadzi specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie, który jako dietetyk współpracuje zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (w ramach współpracy z Polskim Związkiem Towarzystw Wioślarskich brał udział w przygotowaniach m.in. tegorocznych medalistek olimpijskich), jak i również z osobami amatorsko zajmującymi się ogólnie pojętą rekreacją ruchową.

Szkolenie “Trening funkcjonalny”

Szkolenie ma na celu zaznajomienie uczestników z zasadami i metodyką prowadzenia nowoczesnego treningu motorycznego dla potrzeb rehabilitacji i usprawniania ruchowego w populacji sportowców, przedstawienie teoretycznych i praktycznych podstaw treningu motorycznego z punktu widzenia fizjoterapeuty, przedstawienie propozycji usystematyzowanej oceny funkcjonalnej sportowca, przedstawienie zasad interpretacji danych uzyskanych w trakcie oceny i implikacje praktyczne dla treningu motorycznego.
Kursantom przedstawione zostaną praktyczne protokoły postępowania i ćwiczeń w kształtowaniu określonych zdolności motorycznych oraz praktyczne przedstawienie technik, metod oraz środków stosowanych w treningu motorycznym.

Szkolenie “Stretching”

Szkolenie adresowane jest do instruktorów różnych aktywności fizycznych, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów personalnych oraz osób indywidualnych chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpiecznego stretchingu, pozwalającego zintegrować harmonijnie pracę ciała, świadomości i umysłu.

WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU located at Drewniana 8 , Warszawa, mazowieckie . Reviewed by 33 customers rated: 5 / 5