Zapisz się!

Bieganie od zawsze towarzyszyło człowiekowi, najczęściej jako sposób szybszego przemieszczania się niż w przypadku chodzenia. Dzisiaj jest jedną z popularniejszych odmian dodatkowej aktywności fizycznej podejmowanej przez osoby, które chcą być aktywne.

Bieganie jest naturalne, zdrowe i darmowe. Aktualnie organizowanych jest wiele imprez biegowych, podczas których każdy amator biegania może zweryfikować swoją formę, sprawdzić swoją siłę woli lub po prostu dobrze się bawić z osobami które tak jak my lubią taki rodzaj aktywności fizycznej.

Warto pamiętać, że podejmowanie aktywności fizycznej charakteryzującej się dużą intensywnością lub długim czasem jej trwania wymaga odpowiedniego przygotowania. Jak zawsze warto zasięgnąć opinii lekarskiej, wykonać podstawowe badania, oraz jeszcze kilka istotnych czynności przygotowawczych. Jakich?

Proponujemy Wam dwudniowe szkolenie zawierające część teoretyczną oraz warsztaty. Jesteśmy przekonani, że przygotowany przez nas program zainteresuje każdego komu nie jest obojętna aktywność fizyczna, a jeśli sami nie biegacie to może będziecie chcieli pomóc np. klientom którzy poważnie się nad tym zastanawiają.

Agenda:

Część Teoretyczna

START

Co powinniśmy zrobić na starcie chcąc profesjonalnie podejść do treningu:
Przygotowania do maratonu

Sprzęt

Na starcie
Regeneracja
Trening mentalny
Słowo od Trenera

Część Praktyczna

PROWADZĄCY

Mateusz Jasiński – instruktor lekkoatletyki, trener biegaczy, celebrytów i korporacyjnych grup biegowych. W 945001_536618989712673_522993027_nswoim doświadczeniu trenerskim przygotował już ponad 200 osób, do osiągnięcia rozmaitych celów biegowych. Jego zawodnicy przekraczali metę takich biegów jak Spartathlon czy Maraton Piasków. Ukończył wiele maratonów, w tym jeden ultramaraton na 100km. Założyciel projektu TrenerBiegania.pl. Na co dzień inspiruje setki osób w Polsce, prowadząc funpage Mateusz Jasiński – Bieganie Stylem życia –facebook.com/MateuszJasinskiBieganie.

Miejsce szkolenia: Warszawa

Czas trwania: 2 dni (2*6h)

Dla uczestników szkolenia przewidziano dietetyczny poczęstunek.

Cena szkolenia: 399,00 zł.

WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU located at Drewniana 8 , Warszawa, mazowieckie . Reviewed by 33 customers rated: 5 / 5