Kurs trenera personalnego

Na rynku europejskim coraz popularniejsze staje się korzystanie z usług wysoko wykwalifikowanych trenerów personalnych. Zapotrzebowanie na tego typu usługi wyraźnie wzrosło również w Polsce. Jeśli chcesz przyciągnąć klientów do siebie i przekonać ich, że to właśnie TY jesteś najlepszy, musisz wiedzieć więcej niż to co możesz znaleźć w kolorowych czasopismach, czy niskiej jakości kursach oferowanych na naszym rynku.

  • Oczekujesz więcej niż powielane informacje o jedzeniu co 2 godziny, treningu dzielonym i konieczności wykonywania aerobów przez minimum 30 minut?
  • Szukasz rzetelnych informacji z zakresu dietetyki, najnowszych trendów żywieniowych, oraz sposobów na indywidualne dostosowanie metod odżywiania?
  • Szukasz praktycznej wiedzy na temat planów treningowych, zarówno tych na siłowni jak i w terenie, sztuki improwizacji podczas pracy z klientem i umiejętnego układania treningów „na miarę”?
  • Nie wiesz jak trenować z kobietami w ciąży, osobami w podeszłym wieku czy z ludźmi posiadającymi wady postawy?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W miłej atmosferze każdy z uczestników będzie mógł przyswoić szeroki zakres wiedzy, oraz nabyć praktyczne umiejętności prowadzenia profesjonalnych treningów personalnych. Szeroki zakres informacji pozwoli na dobranie odpowiedniego programu treningowego i dietetycznego  nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

W trakcie zajęć na naszych kursantów czekać będą dodatkowe atrakcje, jak np. wspólne komponowanie i degustacja dietetycznych potraw i deserów, oraz wiele innych.

Prowadzący:

Tomasz Brzózka – trener i sportowiec w jednej osobie. Ma na swoim koncie wybitne osiągnięcia sportowe. Wicemistrz Polski w fitness (2009 rok), finalista Mistrzostw Europy w fitness (5. miejsce w 2009 roku) oraz półfinalista Mistrzostw Świata COMO 2009. Ponadto od 10 lat jest trenerem fitnessu w prestiżowych klubach warszawskich – wcześniej ProActiv, Gymnasion, Body Line, a teraz Sinnet Tennis Club. Pełni także funkcję eksperta w czasopismach “Shape” i “New Generation Fitness”.

Tomasz Brzózka jest przede wszystkim pasjonatem fitnessu, który od lat zgłębia w Polsce i za granicą tajniki tego sportu. Autor książki “FITNESS DLA MĘŻCZYZN” szukał swoich inspiracji nie tylko na rodzimym warszawskim AWF zdobywał doświadczenie także zagranicą i obecnie przenosi do Polski najnowsze odkrycia i trendy. Wielomiesięczny pobyt szkoleniowy w Stanach Zjednoczonych pozwolił mu uczestniczyć w warsztatach w znanych fitness clubach Nowego Jorku, takich jak NYSC, czy też Printing Gym House. Do osoby ćwiczącej podchodzi holistycznie ? dba nie tylko o jej ciało, ale też o umysł. Dużą wagę przywiązuje do pozytywnego motywowania swoich podopiecznych, rozwijania ich sportowych pasji i dbałości o zdrowe odżywianie.

 

Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik jest absolwentką AWF. Dwanaście lat doświadczenia w pracy trenera personalnego, blisko dwadzieścia lat stażu treningowego. Wielokrotnie reprezentowała Polskę na najważniejszych imprezach międzynarodowych w kulturystyce i fitness . Mistrzyni Świata w Fitness Sylwetkowym 2009. Specjalistka w odchudzaniu, treningu siłowym oraz odżywianiu.

 

Bartłomiej Mateńka – Jako mgr inż pożarnictwa wykształcenie akademickie odebrał w uczelniach technicznych. Jego pasją jest jednak szeroko avatarrozumiana aktywność fizyczna, sporty siłowe, kulturystyka, sporty walki i gry zespołowe. Zainteresowanie powstawaniem kontuzji czy dolegliwości bólowych aparatu ruchu sprawiły, że zaczął poszukiwać przyczyn ich powstawania oraz sposobów ich eliminacji. Doprowadziło to do tego, że zaczął poszukiwać wiedzy w tym zakresie. Od ponad 10 lat zajmuje się szeroko rozumianym treningiem zdrowotnym. Ukończył kursy specjalistyczne z zakresu masażu sportowego, masażu głębokiego tkanek miękkich, technik manipulacji kręgosłupa, terapii punktów spustowych czy tapingu. Jest dyplomowanym instruktorem kulturystyki oraz trenerem personalnym. Cały czas poszerza swoją wiedzę teoretyczną, oraz praktyczną jako terapeuta manualny, jest wykładowcą na kursach dla instruktorów sportu oraz współautorem filmików z prezentacją podstawowych technik usprawniających aparat ruchu.

Maciej Janiszewski Właściciel i główny trener akademii treningu funkcjonalnego Barbell Zone. Jak sam o sobie mówi jego dewizą jest JAKOŚMaciekĆ. Droga jaką wybrał to przede wszystkim nastawienie na naukę poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Najważniejsza zasada Maćka to bezpieczeństwo na treningach. Uczy ludzi jak trenować świadomie, aby trenować przez całe życie. Jako doświadczony praktyk bardzo ceni proste rozwiązania w w szeroko rozumianym fitnessie i pokazuje jak za ich pomocą można rozwijać nie tylko swoje ciało, ale również wzmacniać swoją psychikę.
Certyfikowany Crossfit Trainer Level 1, Instruktor Odważników Kulowych, Instruktor fitness oraz sportów siłowych, Instruktor sportów walki. Więcej informacji znajdziecie na:

https://business.facebook.com/BARBELL.ZONE/?business_id=1648650338699265

https://business.facebook.com/Creative-Coach-448130272007188/?business_id=1648650338699265joanna-barcikowska

Joanna Barcikowska – Absolwentka AWF w Gdańsku, Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, Instruktor Pilates i Pilates Reformer, wieloletni szkoleniowiec i prezenter Reebok University, współautorka programów Reebok Balance Pilates, Reebok Spine.

Uczestniczka wielu warsztatów i szkoleń w kraju i za granicą.

 

 

 

Katarzyna Sempolska

  • Doktor nauk o kulturze fizycznej
  • Wykładowca akademicki
  • Specjalista fitnessKatarzyna-Sempolska-163x159
  • Szkoleniowiec instruktorów fitness
  • Autorka programu „Aktywne 9 miesięcy” dla matek z małymi dziećmi i kobiet w ciąży.

 Jest pracownikiem Zakładu Fizjologii AWF Warszawa oraz doświadczoną trener w zakresie opracowywania indywidualnych bezpiecznych treningów dla kobiet, dostosowanych do każdego trymestru ciąży.

Jej wieloletnie doświadczenie w pracy w klubach fitness, szkołach rodzenia i prowadzenie zajęć z przyszłymi mamami zaowocowało wydaniem pierwszych w Polsce autorskich dwóch płyt DVD z ćwiczeniami dla Kobie w ciąży, a także współtworzeniem i wydaniem pierwszej płyty DVD zawierającej treningi przeznaczone dla kobiet po porodzie.

Mateusz Jasiński – instruktor lekkoatletyki, trener biegaczy, celebrytów i korporacyjnych grup biegowych. W swoim doświadczeniu trenerskim przygotował już ponad 200 osób, do osiągnięcia rozmaitych celów biegowych. Jego zawodnicy przekraczali metę takich biegów jak Spartathlon czy Maraton Piasków. Ukończył wiele maratonów, w tym jeden ultramaraton na 100km. Założyciel projektu TrenerBiegania.pl. Na co dzień inspiruje setki osób w Polsce, prowadząc fanpage Mateusz Jasiński – Bieganie Stylem życia –facebook.com/MateuszJasinskiBieganie.

 

 

WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU located at Drewniana 8 , Warszawa, mazowieckie . Reviewed by 33 customers rated: 5 / 5